AKTUALITY A ZPRÁVY


Poplatek za odpad za osobu zůstane ve výši 696 Kč. Děti do šesti let zůstávají od placení poplatku i nadále osvobozeny, lidé nad 70 let zaplatí 348 Kč.

Svoz komunálního odpadu o Vánocích bude ve městě proveden beze změn a v souladu se schváleným harmonogramem, tzn. v pátek na Štědrý den budou popelnice a kontejnery na odpady vyvezeny. Navíc budou pravidelné svozy komunálního odpadu posíleny o mimořádné svozy vytříděných složek komunálního odpadu.

Vážení spoluobčané, od neděle 28.11.2021 se na Fojtství rozsvěcuje vždy v 16:30 hod Fojtský vánoční stromek. Vzhledem k tomu, že ani letos nebudeme mít příležitost oslavit Chlebovického Mikuláše, máte tímto jako malou náhradu možnost se při cestě kolem, z práce nebo při procházce s dětmi na chvíli zastavit a užít si pohled na pěkně nazdobený a...

Poděkování

09.12.2021

Dobrý den, rádi bychom poprosili o zveřejnění poděkování osadnímu výboru a seniorům na stránkách Chlebovic. Moc děkujeme.

Z důvodu provádění prací na finální úpravě části komunikace ulice K Rovni nebude možné úsek od kostela po krajskou silnici na Palkovice ve dnech 27. a 28.10.2021 užívat pro autobusovou dopravu, tzn. že nebude obsluhována autobusová zastávka "F-M, Chlebovice, kostel". Termín byl po dohodě zhotovitele stavby kanalizace s veřejným dopravcem (p. Hlobík...

JN 2017-2022, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!