CHLEBOVICKÁ POUŤ

Vážení spoluobčané, po roce jsme se opět mohli potkat na další Chlebovické pouti. Zdá se, že tato akce spolků vstoupila po loňské "premiéře" do povědomí a stejně jako loni se těšila hojné účasti. Jistě na to mělo vliv hezké počasí, dobře připravený program a nabídka jídel a občerstvení. Hlavně však je třeba vyzdvihnout, že jste se přišli setkat a pobavit.  

O hojné návštěvnosti svědčí i to, že bylo vydáno přes 700 porcí jídel (řízky, guláš, placky, párky v rohlíku, klobásky, grilované maso). A pivo teklo proudem - není se čemu divit, teplo bylo pořádné. Věříme, že si každý užil podle svého, pobavil se, dobře najedl i napil.

Děkujeme organizátorům akce, děkujeme všem účinkujícím a děkujeme vám, kteří jste přišli.

Za rok se těšíme na shledanou. Ať žije Chlebovická pouť  2019!


Vážení spoluobčané,

je nám potěšením pozvat Vás 5. července opět po roce na Chlebovickou pouť. Na zajištění této akce se stejně jako loni podílejí všechny obecní spolky ve spolupráci s OV Chlebovice a za finanční podpory statutárního města Frýdek Místek. Připravili jsme program tak, aby zaujal a pobavil dospělé i děti. Ve Včelařském naučném areálu vystoupí komik Milan Pitkin, doprovázet ho bude skupina HOLOKRCI, večer zahraje skupina DUO JANS. Pro děti bude připraven skákací hrad, na hřišti budou probíhat soutěže i střelba se vzduchovky, zajímavé bude vystoupení modelářů. Stejně jako loni je připraveno bohaté občerstvení: pivo i víno, káva, limo a k snědku řízek, polévka, bramborové placky, srnčí guláš, krkovička, koláče a další dobroty. Přijďte se pobavit a setkat se s ostatními spoluobčany. Těšíme se na Vás.

Za organizátory:

OV Chlebovice, ZO Českého svazu včelařů FM, FK Chlebovice 1963, Myslivecký spolek Tetřev Chlebovice, Sbor dobrovolných hasičů Chlebovice, Farní společenství Chlebovice, OS Za Chlebovice krásnější, Klub seniorů Chlebovice.


 A vo...vo...tom to je!

Milan Pitkin vlastním jménem Milan Křivský je český herec a komik, kterého budete znát především z úspěšných pořadů Ivana Mládka Čundrcountry show nebo Country estráda. Jeho humorným stylem je koktání. S Ivanem Mládkem působil ve skupině Banjo Band, kde vystupoval na pozici zpěváka, ale i kytaristy.



HOLOKRCI Hrají jak bluegrass, folk tak českou klasickou country i rock. Na jejich vystoupení se rozhodně nudit nebudete, je to opravdu veselá partička. Tomu napovídá i to, že s nimi velmi rád vystupuje jako častý host, člen Banjo Bandu Ivana Mládka, komik a herec Milan Pitkin.

JN 2017-2024, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!