CHLEBOVICKÁ POUŤ 2019

Báječný den!

Tak to byl tedy opravdu báječný den. Počasí nám už potřetí přálo, možná více než loni... A sešlo se nás na Fojtství skoro na 400. Doslova bylo nabito. Zábava byla až do pozdní noci. Děkujeme, že jste přišli. Ocenili jste tak práci všech, kteří se na zajištění a průběhu akce podíleli, ocenili jste, že je zde upřímná snaha dělat pro nás pro všechny život v Chlebovicích dobrým. Spolupráce spolků přinesla bohaté ovoce. Rok 2020 je výzvou, protože nás čekají oslavy 700 let od znovuobnovení Chlebovic. Těšíme se na Chlebovickou pouť 2020! 

Prohlédněte si fotogalerii z tohoto krásného dne: Chlebovická pouť 2019 nebo také momentky zachycené v průběhu akce. 


Video z Chlebovické pouti 2019 (kratší verze)


Video z Chlebovické pouti 2019 (delší verze)


Vážení spoluobčané,

rok uběhl jako voda a my Vás s potěšením zveme v pátek 5. července na další Chlebovickou pouť. Na zajištění této akce se stejně jako loni podílejí všechny obecní spolky ve spolupráci s OV Chlebovice a za finanční podpory statutárního města Frýdek Místek. Ve Včelařském naučném areálu vystoupí se svým show dixielandová hudební skupina Stanley's Dixie Street Band. O zábavu se také postará vystoupení klaunů a večer zahraje u nás už známá skupina DUO JANS. Pro děti bude připraven skákací hrad, kolotoč, koníci i zábavné soutěže. Je zajištěno bohaté občerstvení: pivo i víno, káva, limo a k snědku řízek, polévka, oblíbené bramborové placky, srnčí guláš, grilované maso, párek v rohlíku, koláče a další dobroty. Přijďte se pobavit a setkat se s ostatními spoluobčany. Těšíme se na Vás. 

Za organizátory:

OV Chlebovice, ZO Českého svazu včelařů FM, FK Chlebovice 1963, Myslivecký spolek Tetřev Chlebovice, Sbor dobrovolných hasičů Chlebovice, Farní společenství Chlebovice, OS Za Chlebovice krásnější, Klub seniorů Chlebovice.


 Dixieland forever!

Je jich pět a jmenují se Stanley's Dixie Street Band. Už slovo "street" v názvu naznačuje, že hrají klasický dixík, který vychází z počátku vzniku této muziky. Hrají bez aparatury, tedy pokud je to možné. Zpěv je akustický přes "hlásnou troubu", což je velice efektní. Více tak vyniká stylovost žánru a vzniká tím jedinečná zvuková archaičnost. V repertoáru najdete veškerou dixielandovou klasiku, swing, blues. Ať už se kapela postaví na pódium nebo na trávu, vždy produkuje kvalitní hudbu a dobrou zábavu. 
A klauni...!

KLAUN FAMILY :o) je skupina zkušených profesionálů, kteří dokáží rozparádit děti i dospělé.

Tož to v Chlebovicích potřebujeme! 


JN 2017-2024, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!