ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Základní a mateřská škola Frýdek Místek - Chlebovice, je umístěna v klidném vesnickém prostředí.

Škola je organizována jako malotřídní, neúplná škola s 1. až 5. postupným ročníkem, které se vyučují ve čtyřech třídách.

Součástí školy je školní družina, školní jídelna a mateřská škola. Ve školním roce 2020/2021 navštěvuje školu 55 žáků, z toho je do školní družiny přihlášeno 30 žáků. V mateřské škole je 25 dětí.

ZŠ Chlebovice je školou tzv. "rodinného typu", která využívá všech těchto výhod k vytvoření příjemného prostředí a pohody pro společnou práci dětí, pedagogů a ostatních pracovníků školy. Pedagogický sbor je stabilní se zkušenými a kvalifikovanými pedagogy.

Škola je vybavená interaktivní tabulí, dvěma dotykovými obrazovkami a notebooky nejen pro výuku IT. Kromě klasických učebnic jsou ve výuce používány také jejich elektronické varianty, které činí výuku zajímavější a zábavnější. Učebny jsou prostorné s výškově nastavitelnými žákovskými lavicemi i židlemi. Prostředí ve škole je útulné a každý návštěvník školy je příjemně vítán již vstupem do školy. Zřizovatelem je statutární město Frýdek Místek.

Kontakt:

Ředitelka: Mgr. Ilona Martínková

Statutární zástupce: Mgr. Nika Valkovičová

Základní a mateřská škola Frýdek Místek - Chlebovice

Pod Kabáticí 107, 739 42 Chlebovice

Telefon: 595 178 222 - Základní škola, 595 178 221 - Mateřská škola

595 178 220 - Školní jídelna

e-mail: skola@zschlebovice.cz

web: www.zschlebovice.cz

JN 2017-2022, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!