AKTUALITY A ZPRÁVY

Aktuálně:

  • Dne 10.8. bude od 7:30 do 15:30 přerušena dodávka el. energie. Bude mimo provoz pošta.
  • Od 20. 7. do 16. 8 2020 je knihovna ZAVŘENÁ 
  • Zápis z mimořádné schůze Osadního výboru Chlebovice ze dne 2.7.2020 zde
  • Aktuální harmonogram výstavby kanalizace a uzavírek místních komunikací najdete zde a zde
  • První řádná schůze po skončení prázdnin bude 1.9.2020.

Od 1.8.2020 začaly práce na rekonstrukci vodovodu Chlebovice - Lysůvky. Dojde k úplné uzavírce průjezdu přes ulici Fr. Prokopa směrem na Zelinkovice. Předpokládaný termín ukončení rekonstrukce je 31.10.2020.

"Noc kostelů" nabízí možnost v noční atmosféře navštívit kostely, modlitebny, prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže, kůry a další místa běžně nedostupné. Je to příležitost pozvat co nejširší veřejnost do kostelů a ve večerní a noční atmosféře zde nabídnout možnost setkat se s křesťanstvím prostřednictvím hudby, umění a duchovního zážitku.

Vážení spoluobčané, vzhledem k trvajícím opatřením proti šíření nákazy Covid 19, se ruší v obci tyto plánované kulturní a společenské akce:

Dne 4. května bude zahájena výstavba kanalizace v obci. Budou prováděny uzavírky místních komunikací. Aktuální termíny uzavírek a další informace, které budou k dispozici k průběhu této akce najdete na stránce: Výstavba kanalizace.

Od pondělí 6. dubna 2020 se občanům znovu otevřou skládka, kompostárna a sběrné dvory ve městě, s výjimkou sběrného dvora "pod Estakádou", který se nachází ve Frýdku pod Hlavní třídou, poblíž obchodního domu FRÝDA a restaurace McDnonald's, který zůstane i nadále uzavřen. Vzhledem k šíření koronaviru budou při provozu platit mimořádná opatření a do...