AKTUALITY A ZPRÁVY

Aktuálně:

  • Uzavření pošty: v pátek 16.10. od 8:00 do 16:00hod
  • Od 1.9.2020 je Včelařský naučný areál uzavřen. V omezeném provozu pouze Včelí obchůdek
  • Aktuální harmonogram výstavby kanalizace ze dne 15.9. 2020 najdete zde a zde
  • Zápis ze schůze OV Chlebovice v měsíci září zde 

Práce na výstavbě obchvatu Frýdku-Místku, kterou realizuje stát prostřednictvím státního podniku Ředitelství silnic a dálnic, zkomplikují dopravu ve městě. Po dobu tří dnů v říjnu a dalších tří dnů v listopadu bude zcela uzavřena část velmi frekventované komunikace Příborská, která slouží jako hlavní tah na Nový Jičín a Český Těšín. Důvodem je...

Vážení spoluobčané, vzhledem k trvajícím opatřením proti šíření nákazy Covid 19, se ruší v obci tyto plánované kulturní a společenské akce:

Ve středu 30. září proběhne v Chlebovicích veřejná sbírka Ligy proti rakovině 2020. Jedná se již o 24. ročník. Hlavní téma letošní sbírky: Nádory ledvin a močového měchýře - možnosti prevence.

Dne 1.9.2020 bylo proběhlo za přítomnosti objednatele - statutární město Frýdek Místek, předání půdních prostor na budově Fojtství stavební firmě, která bude v průběhu 4 měsíců na objektu měnit střešní krytinu.

V neděli 30. srpna se uskuteční Včelařské slavnosti, které budou hlavními oslavami 25. výročí založení včelařského muzea, který byl základním kamenem pro současný Včelařský naučný areál. Jste srdečně zváni.

Od 1.8.2020 začaly práce na rekonstrukci vodovodu Chlebovice - Lysůvky. Dojde k úplné uzavírce průjezdu přes ulici Fr. Prokopa směrem na Zelinkovice. Předpokládaný termín ukončení rekonstrukce je 31.10.2020.

"Noc kostelů" nabízí možnost v noční atmosféře navštívit kostely, modlitebny, prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže, kůry a další místa běžně nedostupné. Je to příležitost pozvat co nejširší veřejnost do kostelů a ve večerní a noční atmosféře zde nabídnout možnost setkat se s křesťanstvím prostřednictvím hudby, umění a duchovního zážitku.