AKTUALITY A ZPRÁVY


Spolek Za Chlebovice krásnější informuje, že Muzeum obce Chlebovice má po prázdninách pravidelně otevřeno ve čtvrtek a pátek od 13:00 hod do 17:00 hod. Aktuálně je v předsálí možno shlédnout malou expozici věnovanou historii oslav dožínek v naší obci.

Vážení spoluobčané, v úterý 25. 7. 2023 v 9:00 hod bude na Fojtství přítomna stavební komise Magistrátu města Frýdek-Místek, která bude připravena zodpovídat místním občanům dotazy a připomínky k dodatečnému stavebnímu povolení kanalizace.

v sobotu 15. července od 13:30 hodin vás Fotbalový klub Chlebovice opět zve na hřiště, kde budou probíhat oslavy 60-ti let fotbalu v Chlebovicích. Hlavní program začne ve 14:00 hodin exhibičním zápasem hráčů Palkovic, Staříče a Chlebovic. Od 16:00 hodin vystoupí kapela Stenly band, která bude hrát k poslechu i tanci do nočních hodin.

Ve středu 5. 7. na Slavnost sv. Cyrila a Metoděje se v Chlebovicích uskutečnila tradiční pouťová oslava. Kostel zasvěcený těmto Soluňským bratřím letos slaví již 160 let od svého posvěcení.

Škola končí, ale dobrá společná zábava v kruhu školních kamarádů ne! V sobotu 1. 7. 2023 se na fotbalovém hřišti v Chlebovicích koná "Antický" olympijský den. Zábava pro děti i pro rodiče. Jste všichni srdečně zváni. Pořádá TJ Sokol FM- oddíl Chlebovice.

V pátek 23. 6. 2023 nás v Chlebovicích poctil krátkou návštěvou potomek místních rodáků pan Michael Morris (Morys) s manželkou. Jeho předkové, dědeček Jan, jeho bratr Josef a Nikodém Morys (pocházeli celkem se šesti dětí Nikodéma Moryse), se postupně vystěhovali na konci 19. století do Texasu. Tady se už také Michael narodil. Jeho otec Nicholas...

Včelařský kroužek spolu s Včelařským naučným areálem v Chlebovicích pořádá v pátek 23. června do soboty 24. června Chlebovický výbzuk. Akce je určena pro školní děti a nabízí zajímavý program, který je zpestřením závěru školního roku. Nástup na akci: pátek 23. 6. v 18.00 hod.

JN 2017-2023, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!