AKTUALITY A ZPRÁVY


Výzva

23.03.2024

Spolek Za Chlebovice krásnější shromažďuje podklady pro vydání sborníku o výtvarné tvorbě Emila Stachury a za tímto účelem Vás prosí o spolupráci. Jistě má někdo z Vás doma nějaký obraz nebo obrázek, který pan Emil Stachura namaloval.

Milí chlebovjané, dovoluji si Vás jménem Spolku Za Chlebovice krásnější pozvat na akci "Fojtské jaro". Touto akcí chceme navázat na předchozí dobrou tradici Fojtského vítání jara.

Splatnost místních poplatků za rok 2024 (obecní systém odpadového hospodářství a psi) je do 31.5.2024. Složenky nejsou od roku 2021 rozesílány.

Vážení účastníci a příznivci našeho školního plesu, s velkou lítostí vám oznamujeme, že jsme nuceni zrušit letošní školní ples, který se měl konat 27.1.2024. Tato rozhodnutí nejsou nikdy snadná, a přijímáme je s těžkým srdcem. Důvodem zrušení plesu je bohužel malý zájem, který se projevil v nízkém počtu prodaných vstupenek. Bez dostatečné podpory...

Milí spoluobčané, Spolek Za Chlebovice krásnější pořádá ve čtvrtek 25.1.2024 svou první letošní řádnou schůzi. Na programu bude vyhodnocení činnosti Spolku v loňském roce a dále pak příprava akcí na letošní rok. Zabývat se také budeme provozem obecního muzea v letošním roce.

JN 2017-2024, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!