AKTUALITY A ZPRÁVY

Krátké Zprávy:


Český svaz včelařů, z.s. ZO Frýdek Místek, srdečně zve 24.8.2018 na Country večer se skupinou Sedl Band.

Zveřejňujeme tabulku rozpisu zápasů podzimní části Okresní soutěže mužů Frýdek Místek - A2A. Změna termínů a časů zápasů vyhrazena.

Vážení spoluobčané, jste srdečně zváni v pátek 10.8.2018 na rodinnou podívanou do letního kina na hřišti, kde se bude od 20:30 hod promítat animovaný film "COCO". Je to hudební, animovaný fantasy film americké produkce, který byl natočen v roce 2017. Na stránkách ČSFD (Česko-Slovenská filmová databáze) má neuvěřitelných 87% hodnocení. Neváhejte a...

Vážení spoluobčané, jste srdečně zváni v pátek 10.8.2018 na hřiště v Chlebovicích, kde se v 17:30 hod uskuteční přátelské fotbalové utkání mezi naším FK Chlebovice 1963 a FK Staříč.

Vážení spoluobčané, magistrát města Frýdek Místek, investiční odbor, zřídil ve věci budování obecní kanalizace e-mailovou schránku, kde je možno psát své dotazy nebo připomínky týkající se budování domovních odpadních přípojek. Pište na:

Vážení spoluobčané, Osadní výbor Chlebovice se rozhodl iniciovat přidání nové webové stránky za účelem vybudování obousměrné komunikace mezi občany Chlebovic a Osadním výborem. Na stránce Odpovědna najdete od dnešního dne odpovědi, které jsou doručovány Osadnímu výboru jako reakce na vznesené dotazy, požadavky a připomínky z jeho pravidelných...

Laši a Lašky jste zváni dne 29. července 2018 v 15:00 hod odpoledne na horu Kabátici. Přijde Lašský král Zdeňa Viluš I. Krulikovský s družinou. Rozhlídneme se, občerstvíme se, zavzpomínáme a zazpíváme. Výplaz královského průvodu ve 14:00 hod od kostela Sv. Cyrila a Metoděje, směr Kabátice, Sv. Kříž milénia, rozhledna Panorama.

Ve středu dne 13. 6. 2018 mezi 3 a 4 hodinou ranní vznikl požár nemovitosti ev. č. 67 na ulici Vodičná. Možná jedna z posledních historických staveb v obci utrpěla nevratné škody.