AKTUALITY A ZPRÁVY


Spolek rodičů a přátel školy Chlebovice, z.s. pořádá v sobotu 28. ledna 2023 od 18:00 hod v Domě včelařů-Fojtství tradiční ŠKOLNÍ PLES. Srdečně zvou pořadatelé.

na základě rozhodnutí Rady města Frýdku-Místku, schválilo zastupitelstvo v prosinci nové členy osadního výboru v Chlebovicích. Rádi bychom se představili a nastínili své priority při jednání s vedením města.

V sobotu 17.12.2022 se uskutečnil tradiční Vánoční koncert, který pořádal spolek Za Chlebovice krásnější. V Domě včelařů - Fojtství vystoupil pěvecký sbor RADOST z Frýdku-Místku.

Myslivecký spolek "Tetřev" zve na jednání Valné hromady Honebního společenstva Chlebovice, která se koná ve středu 25.ledna 2023 od 17:00 hodin na sokolském hřišti v Chlebovicích

Statutární město Frýdek-Místek, Magistrát města Frýdku-Místku, odbor životního prostředí a zemědělství, který má v kompetenci nakládání s komunálním odpadem, připravil ve spolupráci se společností Frýdecká skládka, a.s., zajišťující svoz komunálního odpadu na území statutárního města Frýdku-Místku, harmonogram svozu objemného odpadu v listopadu...

JN 2017-2023, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!