AKTUALITY A ZPRÁVY


Na portálu zakazkyfm.cz byla dne 15.9.2021 vyvěšena veřejná zakázka na výstavbu tělocvičny nad budovou mateřské školy v Chlebovicích. Níže máte možnost si prohlédnout několik obrázků z vizualizace stavby tak, jak je uvedena v aktuální zadávací dokumentaci.

Vážení spoluobčané, zastávka MHD "Chlebovice - kostel" zatím není v provozu. Stále platí informace z níže uvedeného letáku. Pokud bude k dispozici ověřená informace o změně, bude na webu včas uveřejněna.

Z důvodu rekonstrukce vodovodního řádu dne 10.8.2021 od 8:00 do 15:00hod bude odstavená dodávka pitné vody. Žádáme obyvatele, aby se v rámci možností na výše uvedenou dobu předzásobili pitnou vodou a dále žádáme odběratele, aby v průběhu termínu přerušení dodávky vody, po kterou probíhá rekonstrukce vodovodního řádu, neodebírali vodu z...

Na základě informací z odboru investic magistrátu města Frýdek Místek předkládáme mapu harmonogramu oprav místních komunikací v Chlebovicích po provedení pokládky nové kanalizace. Ulice Františka Prokopa se opravovat nebude, protože je plánována oprava vodovodního řádu v roce 2022.