AKTUALITY A ZPRÁVY

Krátké Zprávy:

  • Zápis ze schůze OV Chlebovice konané 1.10.2019 je k dispozici zde
  • Knihovna je z důvodu nemocenské uzavřena. Provoz omezen na každé pondělí od 14:00 do 17:00 hod. 
  • Schůze OV Chlebovice bude v úterý 5. listopadu, v 18:00 hod v hasičské zbrojnici 

Hlášení místního rozhlasu bývá obvykle v pátek, v 10:15 a 16:15 hod, celkem 2x v měsíci. Pro zařazení akce obecního charakteru do hlášení, je potřeba zaslat potřebné informace v dostatečném předstihu na admin@chlebovice.cz

Bez zaslání požadavku na výše uvedenou adresu nemůže být akce do hlášení zařazena.    


Internetové stránky ZŠ a MŠ Chlebovice prošly revitalizací, která přinesla mimo jiné i nové logo tohoto zařízení. Přejeme na stránkách vždy aktuální a hodnotné informace pro návštěvníky a administrátorovi dobře fungující internetové spojení při administraci stránek.

Jste zváni na Myslivecké odpoledne. Můžete ochutnat zvěřinové speciality: Jemná holubí polévka, kančí se šípkovou a se zelím nebo zvěřinový guláš. Jsou připraveny soutěže pro děti, ukázka trofejí. K poslechu hraje harmonikář. Akce se koná v sobotu 26.10.2019 od 12:00 hod na Fojtství v Chlebovicích. Na zvěřinové speciality srdečně zve MYSLIVECKÝ...

Ve čtvrtek 7.11.2019 se v 16:30 hod na Fojtství uskuteční tradiční Hovory s občany, které se letos zaměří především na budování obecní kanalizace, která je naplánována na příští rok 2020. Na Vaši účast se těší zástupci města Frýdek Místek, TS a.s. a OV Chlebovice.

ZO ČSV Frýdek Místek, z.s. pořádá pro obce, neziskové organizace i širokou veřejnost seminář o mezinárodním dobrovolnictví. Akce se koná na Fojtství 22.10.2019 od 13:00 hod. Srdečně zvou pořadatelé.

Od pondělí 9.9.2019 dojde ke změně organizace dopravy v napojení na I/48 ve směru do Frýdku Místku a zpět z města do Zelinkovic. Na přiložené mapě je zachycena nová situace. Soubor je ve formátu *.pdf. Doporučujeme soubor stáhnout a prohlížet na PC.

V neděli 1. září se ve Včelařském naučném areálu konají tradiční Včelařské slavnosti. Občerstvení i zábava je připravena. Akce se koná za každého počasí.