AKTUALITY A ZPRÁVY

Krátké Zprávy:

  • Zápis ze schůze OV Chlebovice konané 2.11.2018 je k dispozici v záložce Zápisy
  • Fotbal: 20.10.2018, FK Chlebovice 1963 - Milíkov 1:4 (0:2), 30 diváků; příští zápas 27.10.2018 Vojkovice - Chlebovice 1963, 14:00 hod
  • Ve dnech 22. 10. a 23. 10. budou obcházet domácnosti v Chlebovicích obchodní zástupci firmy T-mobile a budou informovat o možnostech využití dotací na zřízení přípojky popřípadě o možnostech rychlého internetu, hlasových služeb a nové chytré televize. Všichni pracovníci mají oficiální průkazky. Firmě T-mobile je tento způsob prodeje povolen magistrátem města FM a není v rozporu s vyhláškou města, která podomní prodej zakazuje.

Vzhledem k tomu, že ve dnech 5. - 6.10.2018 proběhly volby do Zastupitelstva města Frýdku Místku, byla tímto ukončena činnost osadních výborů ve volebním období 2014-2018. Činnost OV včetně volby předsedy a členů pro volební období 2018 - 2022 bude obnovena na některém dalším nejbližším zasedání zastupitelstva města, po zvolení nových orgánů města.


Na webové stránky byla přidána záložka "Tělocvična" se zprávou o aktuální situaci kolem chystané výstavby tělocvičny v prostorách ZŠ Chlebovice. K dispozici je zde i k prohlédnutí kompletní studie z roku 2017.

Pořadatelé srdečně zvou na Podzimní Kubánkov 2018. Kubánkov je tradiční běh do vrchu na Palkovických hůrkách, okr.F-M, v rodinné atmosféře, sranda závod, krásná příroda, pohoda a běhání a další aktivity pro děti. K tomu, nechybí super zelňačka za úctyhodný výkon a tombola o hodnotné ceny. Tentokrát poprvé na decentně prodloužených nových trasách -...

V sobotu 20.10.2018 jste srdečně zváni na Fojtství kde od 14:00 hod pořádá Myslivecký spolek Tetřev "MYSLIVECKÉ ODPOLEDNE".

Mandát k členství v zastupitelstvu města Frýdek Místek obdržel pan Libor Janečka za stranu KDU - ČSL. Blahopřejeme a přejeme hodně sil a moudrosti k této odpovědné práci.

V rámci 22. ročníku Týdne knihoven (1. - 7. října 2018) pro vás připravila Městská knihovna Frýdek Místek zajímavé akce, soutěže a různá zvýhodnění:

Osadní výbor Zelinkovice-Lysůvky ve spolupráci s občany a za podpory Statutárního města Frýdek-Místek a DSO Olešná Vás srdečně zve na tradiční Plackové hody.

Začátkem září byla dokončena oprava parkoviště u obchodu. V souvislosti s tím došlo i k přemístění několika kontejnerů na tříděný odpad (plasty, papír, baterie) k budově pošty. Žádáme občany, aby v případě, že u obchodu budou kontejnery na papír nebo plast přeplněné, vyhodili odpad do kontejnerů u pošty. V žádném případě by neměl být jakýkoliv...