AKTUALITY A ZPRÁVY

Krátké Zprávy:

  • Tříkrálová sbírka v Chlebovicích vynesla 38.106,-Kč. V rámci Charity Frýdek-Místek celkem 2.374.608,-Kč. Děkujeme. 
  • Schůze Osadního výboru Chlebovice: mimořádně v úterý 18.2.2020, v 18:00 hod, hasičská zbrojnice
  • Zápis ze schůze Osadního výboru Chlebovice za dne 7.1.2020: zde

Spolek za Chlebovice krásnější Vás srdečně zve do kostela sv. Cyrila a Metoděje na Vánoční koncert. Umocněte si prožití vánoční doby poslechem duchovní hudby v podání Místeckého chrámového sboru CANTORES DOMINI. Začátek v 17:00 hod, pátek 3. ledna 2020.

Letos jsme pod stromeček dostali opravdu milý dárek. Naši spolupracovníci dokončili zpracování videa z Chlebovického Mikuláše 2019. A tak se můžete díky jim malinko vrátit v čase a připomenout si dobu ještě předvánoční. Ach jo, jak ten čas stále rychle běží...

FC Chlebovice 1963 Vás v úterý 24.12. zve na "Vánoční punč". Přijďte na chvíli posedět s přáteli u dobrého punče.

ZO ČSV spolu s Klubem přátel Fojtství a Včelařským kroužkem mládeže FM pořádá tradiční rukodělné dílny na Fojtství v Chlebovicích. Jste srdečně zváni. Včelí obchůdek otevřen po dobu trvání akce. Občerstvení zajištěno.

Milí spoluobčané, na sobotu 7. prosince pro Vás chystají obecních spolky a osadní výbor Chlebovice za finanční podpory magistrátu města Frýdku Místku, tradiční Chlebovický Mikuláš. Na Fojtství se uskuteční vystoupení dětí z naší základní školy a základní umělecké školy duchovní hudby Frýdku Místku, přijede Mikuláš s Andělem a čertem, kteří rozsvítí...

Klub seniorů Chlebovice pořádá v tomto nadcházejícím adventním období tradiční Vánoční výstavu na Fojtství. V těchto dnech mají senioři napilno a dokončují perníkové dobroty. Bude na co se podívat i něco dobrého ochutnat. Tak přijďte, jste srdečně zváni. Výstava se koná od pátku 29. 11. do soboty 30. 11. vždy od 9:00 hod do 17:00 hod.

Již poněkolikáté se v sobotu 16. listopadu na Fojtství představí se svým repertoárem cimbálová muzika Kotci. Začátek koncertu je v 18:00 hod. Srdečně zvou pořadatelé: ZO ČSV Frýdek Místek a Klub přátel Fojtství.

Dnešní hovory s občany Chlebovic (7.11.2019) měly svižný průběh. Náměstek primátora Bc. Pavel Machala po úvodním přivítání občanů stručně informoval o stavu těchto stěžejních projektů v naší obci:

Ve čtvrtek 7.11.2019 se v 16:30 hod na Fojtství uskuteční tradiční Hovory s občany, které se letos zaměří především na podání informací ohledně budování obecní kanalizace, která je naplánována na příští rok 2020. Na Vaši účast se těší zástupci statutárního města Frýdek Místek, TS a.s. a Osadního výboru Chlebovice.