AKTUALITY A ZPRÁVY

Krátké Zprávy:

  • V menu Zápisy je odkaz na zápis ze schůze OV Chlebovice ze dne 12.2.2019
  • Nejbližší schůze OV Chlebovice bude 5.3.2019
  • Nejbližší kulturní akce v obci: Fotbalový ples - 23.2.2019 od 19:00 hod na Fojtství

V sobotu 8. 12. jsme se konečně dočkali. Do Chlebovic přijel Mikuláš. Chlebovický Mikuláš je akce obecních spolků a OV Chlebovice za podpory magistrátu města FM. Stává se pomalounku tradicí. Patří k ní příjezd Mikuláše s Andělem a čertem, rozsvícení Vánočního stromečku mávnutím kouzelnou berlí, rozdávání dárků dětem a zábava na Fojtství pro děti i...

V pátek 7. 12. 2018 se uskuteční tradiční vystoupení dětí z naší školy v kostele sv. Cyrila a Metoděje a následný jarmark ve školní budově. Srdečně zve ZŠ a MŠ Frýdek Místek - Chlebovice.

Vážení spoluobčané, v obci jsou nově nainstalovány směrovky ulic. Tímto Vás žádáme o spolupráci při zjišťování případných chyb nebo omylů v jejich umístění nebo provedení označení ulic. Využijte prosím níže umístěný jednoduchý formulář k nahlášení těchto závad. V případě, že pořídíte foto směrovky, soubor přiložte k formuláři.

Klub seniorů Chlebovice pořádá v tomto nadcházející zimním období tradiční Vánoční výstavu na Fojtství. V těchto dnech mají senioři napilno a dokončují perníkové dobroty. Bude na co se podívat i něco dobrého ochutnat. Tak přijďte, jste srdečně zváni. Výstava se koná od pátku 30. 11. do soboty 1. 12. vždy od 9:00 hod do 17:00 hod.

V neděli dne 11. 11. 2018 se koná v 15:00 hod koncert duchovní hudby v místním kostele sv. Cyrila a Metoděle. Vystoupí Schola Gaudium. Srdečně zve Spolek Za Chlebovice krásnější a Osadní výbor Chlebovice.

Srdečně zveme všechny přátele a příznivce Ing. Miroslava Hrabici, všechny kteří se zajímají o zdravý a dobrý život, chtějí nalézt radu jak zvládnout své opakující se zdravotní neduhy, mají rádi laskavé slovo, hledají cesty k hlubšímu pochopení svého života a svých zkušeností v něm, aby přišli na přednášku konanou dne 10. 11. 2018 v budově Fojtství...

U příležitosti 100. výročí založení Československé republiky byla v Základní škole pro žáky uspořádána beseda s pamětníky z řad obyvatel Chlebovic, kteří dětem život v naší obci té doby přiblížili vyprávěním svých vlastních příběhů.

Na webové stránky byla přidána záložka "Tělocvična" se zprávou o aktuální situaci kolem chystané výstavby tělocvičny v prostorách ZŠ Chlebovice. K dispozici je zde i k prohlédnutí kompletní studie z roku 2017.

Mandát k členství v zastupitelstvu města Frýdek Místek obdržel pan Libor Janečka za stranu KDU - ČSL. Blahopřejeme a přejeme hodně sil a moudrosti k této odpovědné práci.