AKTUALITY A ZPRÁVY

Aktuálně:

  • Schůze Osadního výboru Chlebovice jsou do odvolání zrušeny.
  • Zápis ze schůze Osadního výboru Chlebovice ze dne 3.3.2020: zde

TJ Sokol Zelinkovice - Lysůvky pořádá zimní lyžařský zájezd do Jeseníků a má ještě volná místa. Tímto je nabízíme i občanům Chlebovic. V případě nedostatku sněhu pro běžkaře budou připraveny pěší tůry dle aktuálních podmínek.

FK Chlebovice 1963 Vás srdečně zve na Fotbalový ples, který se uskuteční na Fojtství v sobotu 22. února. Začíná se v 19:00 hod. Hudba k tanci: skupina Neobuty. Předprodej lístků na telefonu 724 085 017, vždy po 16:00 hodině.

Myslivecký spolek Tetřev Chlebovice pořádá dne 8.2.2020 Myslivecký večírek. Začíná se v 18:00 hod na Fojtství. Srdečně zvou pořadatelé.

Klub seniorů Chlebovice pořádá za účasti zástupců z řad policie České Republiky přednášku na téma: Bezpečné chování řidičů - seniorů v dopravě a novinky v dopravním provozu. Obsahem bude také představení právních novel, zajímavostí a tipů pro správné chování v silničním provozu. Přednáška se koná ve čtvrtek 6. února 2020 v 16.00 hodin na Fojtství....

V sobotu 1. února se koná na Fojtství tradiční Včelařský ples. Srdečně zvou pořadatelé.

V sobotu 25. ledna se koná na Fojtství tradiční Hasičský ples 2020. Srdečně zvou pořadatelé - SDH Chlebovice.

Koncert duchovní hudby pořádaný v pátek 3. ledna Spolkem za Chlebovice krásnější v kostele sv. Cyrila a Metoděje přilákal hojný počet návštěvníků, kteří zcela zaplnili kostel a užili si krásné hodinové vystoupení Místeckého chrámového sboru. Koncert navštívil také místecký pan děkan P. ThLic. Dr. Daniel Vícha.

Jako každý rok, také v roce 2020 můžeme očekávat návštěvu koledníků v kostýmech Tří králů. Dle staré lidové tradice budou chodit od domu k domu. Tříkrálová sbírka se v Chlebovicích uskuteční v sobotu a v neděli 11. -12. ledna. Koledníci Vás navštíví v průběhu dne. Sbírku pořádá Charita Česká republika a v roce 2020 se koná v celostátním...