AKTUALITY A ZPRÁVY


Vážení spoluobčané, v souvislosti s realizacemi kanalizačních řadů v místních částech Vám předkládáme informační leták, kterým vás informujeme o možnosti vyřízení dotace po připojení na kanalizační řad města, a to do výše max. 30 tis. Kč u gravitačních přípojek a do výše max. 50 tis. Kč u tlakových přípojek.

V období od 30.1.2023 do 15.2.2023 bude probíhat v obci mapování základní povrchové situace. Činnost je prováděna na základě požadavku Moravskoslezského krajského úřadu za účelem vyhotovení DTM(digitálně technické mapy) Moravskoslezského kraje.

Dne 25.1.2023 proběhla Valná hromada členů Honebního společenství Chlebovice na sokolském hřišti. Byl zvolen nový výbor, starostou byl zvolen pan ing. Libor Janečka, místostarostou p. Rostislav Balaš. Další členové pětičlenného výboru jsou p. Bohumír Kolčárek, p. Vladimír Lepík a ing. Petr Žižka. Honební společenstvo uzavřelo novou smlouvu o...

Spolek rodičů a přátel školy Chlebovice, z.s. pořádá v sobotu 28. ledna 2023 od 18:00 hod v Domě včelařů-Fojtství tradiční ŠKOLNÍ PLES. Srdečně zvou pořadatelé.

na základě rozhodnutí Rady města Frýdku-Místku, schválilo zastupitelstvo v prosinci nové členy osadního výboru v Chlebovicích. Rádi bychom se představili a nastínili své priority při jednání s vedením města.

V sobotu 17.12.2022 se uskutečnil tradiční Vánoční koncert, který pořádal spolek Za Chlebovice krásnější. V Domě včelařů - Fojtství vystoupil pěvecký sbor RADOST z Frýdku-Místku.

JN 2017-2023, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!