Jarní úklid v obci a strojní čištění komunikací

07.03.2022

TS a.s. Frýdek Místek oznamují občanům, že v termínu od 22.3.2022 do 24.3.2022 proběhne v obci jarní úklid. V uvedeném termínu bude provedeno strojní čištění.

V rámci zlepšení komunikace s občany a zvýšení kvality provedeného úklidu Vám nabízíme možnost odvozu přebytečného posypového materiálu z míst, které nejsou součástí prováděného úklidu naší společností, tj. především z míst před jednotlivými rodinnými domy aj. Pokud si v těchto prostorách občané vyklidí a vymetou nahromaděný odpad a zanechají jej na chodnících před svými domy na "hromádkách", bude naší společností proveden svoz takto nahromaděného odpadu ve středu 23.3.2022 v dopoledních hodinách.

Upozorňujeme, že svezen bude pouze odpad z posypových materiálů, žádný jiný komunální odpad není možné z technických důvodů provést. Dále také upozorňujeme, že je v případě velkého množství odpadu možné, že bude svoz prováděn ještě ve čtvrtek 24.3.2022. Je také nutno počítat v případě náhlé změny povětrnostních podmínek s odkladem výše uvedeného termínu provádění jarního úklidu.

Za TS a.s.

Bc. Michal Rylko

místopředseda představenstva TS a.s.

JN 2017-2022, Kontakt na správce webových stránek: admin@chlebovice.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!