Jak je to s poštou v Chlebovicích?

06.03.2018

K vyjasnění situace ohledně kolující informace o zrušení pobočky České pošty v Chlebovicích, byl vznesen dotaz na pracovnici pobočkové sítě paní Ing. Hanu Lichovníkovou, která má tyto záležitosti v našem regionu na starosti. Její vyjádření je uvedeno níže.

Dotaz:

1. Chystá se Česká pošta zrušit svoji pobočku v Chlebovicích?

2. Chystá se Česká pošta zařadit tuto pobočku do projektu "Partner"?

-------------------------------------------------------------

Dobrý den,

pobočka České pošty, s. p. v Chlebovicích se nebude rušit. Pošta je zařazena do projektu Pošta Partner, kdy dochází k převodu pobočky pošty na poštu Partner. Převodem současné poštovní pobočky na poštu Partner nedochází ke zrušení poštovních a bankovních služeb poskytovaných poštovní pobočkou. Pošta Partner je plnohodnotnou náhradou za pobočku pošty.

Jakmile bude aktuální transformace pobočky na poštu Partner, bude osloveno město Frýdek - Místek i Osadní výbor Chlebovice a bude jim představen projekt pošta Partner. Na základě tohoto jednání budou vyzváni, zda mají zájem provozovat poštu Partner v Chlebovicích. V případě, že Česká pošta, s. p. obdrží záporné stanovisko, že město ani Osadní výbor nemá zájem o provozování pošty Partner, bude Česká pošta, s. p. hledat vhodné zájemce o provozování pošty Partner z řad podnikatelských subjektů.

Přeji pěkný den

Ing. Hana Lichovníková, Ph. D., vedoucí oddělení oddělení podpora PS SM


Pokud Vás toto téma zajímá více, podívejte se  na stránky Pošta Partner.