Chlebovické stanování u Zdenka

09.07.2019

Zveme všechny děti, hlavně ty nejmenší, které ještě nikdy nespaly venku pod stanem. S dětmi zveme jejich rodiče, aby nám pomohli vytvořit dětem jedinečný prázdninový zážitek.

Jaký je program?

V pátek 12.7. po 17:00 se sejdeme na louce, kde děti s rodiči postaví stany a připraví ohniště, na kterém si pak společně připravíme večeři. V průběhu pátečního večera si děti vytvoří společnou vlajku, kterou vztyčíme na stožár nad stanový tábor.

V sobotu po snídani v trávě půjdeme zachránit dušičku chlebovského dřevorubce z rukou vodníka z Rovně, zatím co nám maminky uvaří oběd. Podle zájmu dětí a jejich rodičů proběhne odpolední program, večeře u ohně a druhá noc pod stanem.

Akce se bude konat jen za pěkného počasí.

Kde to bude?

Stanovat budeme na louce u domu č. 301 na ulici Ke Studánce v Chlebovicích (u Janečků). V tomto domě bude také sociální zázemí (wc, koupelna, kuchyň, kafe...)

Co s sebou?

Každé dítě si vezme minimálně jednoho rodiče, stan, karimatku, spacák, ručník, svítilnu, repelent, GUMÁKY, něco na oheň na páteční večeři a 50,-Kč na sobotní oběd. Kdo má nějaký hudební nástroj a hraje na něj, vezměte sebou, ať je u ohně veseleji. Co vám bude ve stanu chybět, pro to si můžete odskočit domů. 

Kontakt pro více informací:

Zdeněk Janečka, 774 250 112

janeckazdenek@seznam.cz

Ke Studánce 301, Chlebovice. 


Místo na mapě: zde